Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet | 0.5 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Kaabli pikkus | 0.5 m |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 374 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








